הסיפור שלי

שמי מורן, סיימתי לימודי משחק בשנת 2011 בבית הספר הגבוה לאומנויות הבמה “בית צבי” ומאז לא הפסקתי לשחק ולשיר.

את הקריינות גיליתי לפני שנים רבות אך לא הייתה לי די נחישות לעסוק בזה ולהקים עסק משלי. בשנים האחרונות , משהו בי התעורר ורצה לעוט עם זה הלאה. אזרתי אומץ ועם החלטה נוקבת החלטתי כי אני מקימה עסק משלי ! כך נולד לו האתר שנמצא בתנועה מתמדת ונוספים אליו עוד ועוד לקוחות מרוצים ועוד קריינים מצוינים שעימם אני משתפת פעולה.

את תחום המשחק לא הזנחתי ואני עוסקת בו בין אם בטלוויזיה וקולנוע ובין אם בנישת התיאטרון. בשנת 2012 השתתפתי בסרט “בית לחם” סרט עטור פרסים בתפקיד אסנת אשת שב”כ, כמו כן אני משתתפת בהרבה סרטי סטודנטים שזאת חוויה וניסיון מעצימים מאוד.

הופעתי בקונצרטים רבים וביניהם שרתי והופעתי בערוץ 1 במסגרת מחווה לארוויזיון, שבמסגרתו הופיעו אמנים רבים כגון אילנית, דנה אינטרנשיונל, גבי שדה, יזהר כהן ועוד ועוד..

אני מופיעה בהצגות בתיאטראות השונים בהצגות כגון ” יום העצמאות שלי” דרמה קומית על הנושא החשוב המתות חסד, הצגה נוספת “תקוה” דרמה קומית מאת חנן פלד כותב “זהו זה” על המחאה החברתית בשנת 2011 , הצגה חזקה ביותר וכמו כן אני כותבת מחזות זמר ותסריט.

אפשר לומר שגם את תחום המוזיקה לא הזנחתי ואני חברה בלהקה מיוחדת ביותר ששמה GOLDEN RATIO בה אנחנו מנגנים מוזיקה א-סימטרית, הכוונה היא למוזיקה שאינה נשענת על המקצבים 4\4 או 3\4 הרווחים במוזיקה כיום אלא אנחנו נוטים יותר ל 8\7 6\6 8\5 וכדומה.

את המוזיקה תוכלו לשמוע באתר שלנו JACKET.CO.IL ולהתרשם. אם תאהבו אותה תוכלו להירשם לניוזלטר ואף לעקוב אחר התפתחות השירים החדשים שיוצאים ממש עוד מעט!

Comments

comments