מתעניינים בקריינות מקצועית? התקשרו עכשיו: 072-334-1871?מתעניינים בקריינות מקצועית

: התקשרו עכשיו

072-334-1871:או מלאו את הטופס הבא

אחד התחומים המבוקשים כיום הוא קריינות באנגלית. השימושים בה רבים – הקריין יכול לשמש אתרי אינטרנט של משווקים, פרסומות ברדיו ובטלוויזיה, מצגות לחו”ל ועוד. אנו עובדים  עם מגוון קריינים בעלי מנעד קולי רחב ומבטאים שונים, ואף בשפות זרות נוספות.

הקריינים אתם אנו עובדים, כולם בעלי ניסיון רחב בתחום. קולם נשמע במדיות רבות לרבות רדיו וטלוויזיה, אינטרנט וכמובן במרחב הבינלאומי. יתרון גדול לקריינות באנגלית הוא שקהל היעד שלכם גדל. כלומר בעזרת קריינות ייעודית ומכוונת קהל יעד ספציפי תוכלו להגיע ללקוחות רבים יותר בשל השפה האנגלית שהינה בינלאומית.  רוב הקריינים שלנו בעלי יכולות תאטרליות ומוזיקליות. דבר המקל על הלקוח שלנו להגיע לתוצאה הרצויה . כך לדוג’ באפשרותכם להזמין קריינות הומוריסטית, מוזיקלית ומיוחדת, כזאת שלא קיימת בשום מקום אחר.

כמובן שמעבר ליכולות המיוחדות של הקריינים שלנו, המוצרים שאנו מציעים באנגלית הם רחבים, קריינות למרכזייה באנגלית, קריינות לסרט תדמית , קריינות להדרכת אפליקציות, קריינות לטריילר , קריינות לצליל המתנה עסקי ועוד.

על מנת לבחור את הקול הרלוונטי עבורכם, חשבו אל מי פונה המוצר שלכם, איזה מין, אילו גילאים, מיקום גיאוגרפי, האם יש צורך באנגלית אמריקאית או באנגלית בריטית? האם יש צורך בקריינית או קריין? אחרי שבררתם את התשובות לשאלות הנ”ל עברו על הקולות של הקריינים שלנו, וחשבו מי מהם יוכל לייצג את המוצר או הפרויקט שלכם בצורה המיטבית. כמובן שהנכם מוזמנים להתקשר למספר שלנו ולהתייעץ עמנו , אין ספק שנוכל לעזור לכם להגיע לקריין המושלם עבורכם.

באפשרותכם לבחור מבין  המבטאים   – מבטא אמריקאי או בריטי, הכל בהתאם לצורך שלכם ובהתאם לקהל היעד שאליו אתם מכוונים.

מעוניינים בהצעה אטרקטיבית לקריינות באנגלית ברמה הגבוהה ביותר ? התקשרו עכשיו: 072-334-1871

לנוחיותכם, להלן מס’ דוג’ של קריינות באנגלית :