מורן לי קוגן

קריינות לפרסומות
מורן
מאור
מאור
אנדריי
קטיה
מאור
קריינות לסרטון תדמית
מורן
ג'ינגל עסקי
מורן
מורן
מורן
מורן
קריינות לנתב שיחות
מורן
מורן
מורן
קריינות לביזנספון
מורן
מורן
מורן


מתעניינים בקריינות מקצועית? התקשרו עכשיו: 072-334-1871?מתעניינים בקריינות מקצועית

: התקשרו עכשיו

072-334-1871:או מלאו את הטופס הבא

בהיותי קריינית ושחקנית עם נסיון רב בכל מה שקשור להגייה נכונה של העברית, הגייה נכונה של מילים ומשפטים בעברית, החלטתי לעזור לאחרים שאצלם המצב אינו כזה, ובפרט לעולים חדשים שעדיין נושאים איתם את המבטא מארץ המוצא בדיבורם בעברית. על כן  הקמתי מערך שיעורים פרטיים שבו אנו עובדים על דיבור נכון והגייה נכונה של מילים בעברית, דיבור ללא מבטא, הגייה נכונה של צמידי מילים (סמיכות) ועוד.

לאנשים שהגיעו מארצות אחרות לארץ ישראל קשה לעיתים להפטר מן המבטא שאותו הם נושאים מארץ המקור. ישנם אנשים שהמבטא אינו מפריע להם, אך ישנם אנשים רבים אשר עובדים במקומות עבודה שהמבטא אכן יכול להוות מבחינתם מחסום או בעיה. הם אינם מעוניינים להרגיש שונים או פחות כשירים לעבודה בגלל בעיה זעומה זאת, ולכן מחליטים לפתור אותה ולעבוד עם עצמם עד להגעה לתוצאה הרצויה.

בשיעורים שלי אני עובדת בצורה פרטנית, כל אדם והמבטא שלו. אנחנו נעבור תהליך שבו נתחיל בגירוי האיזורים בחלל הפה שבהם אנו מדברים בשפה העברית, משם נמשיך עם קריאת טקסט בעברית  כאשר אנו שמים לב לכל מילה שהיא נהגית בצורה תקנית וללא מבטא. כמו כן ישנם כללי אצבע שאותם נלמד בשיעור ותוכלו לקחת אותם אתכם הביתה לתרגל.

תרגול תרגול תרגול! הדבר החשוב ביותר על מנת לשפר את המבטא שלכם הוא לתרגל. יום יום, בשיחה עם אנשים, עם ההורים או עם החברים, יש אנשים שישאלו מה עובר עליכם ולמה אתם מדברים שונה אך אל תתנו להם להפריע לכם להגיע למטרה. עם הזמן אתם תחושו בשיפור וככל שיחמיאו לכם יותר כך המוטיבציה שלכם תעלה ורק תשתפרו עוד ועוד.

אם דיבור בעברית ללא מבטא חשוב לכם, תנו לעצמכם את ההזדמנות לשנות והרימו טלפון , אני מבטיחה שלא תתחרטו.